Movies
Ratings
653
Open CityRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5