Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 1.0
Children of HeavenRated ★ 2.5
SecretRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0