Series
Ratings
20
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Dead SetRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5