Titles you rated
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Rascal SonsRated ★ 2.0
I Believe in LoveRated ★ 2.0
Likeable or NotRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0