Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5