Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SawRated ★ 1.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0