Movies
Ratings
273
HolidayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Two Cops 2Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5