Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.5