Series
Ratings
212
First LoveRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5