Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0