Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
The PromiseRated ★ 1.5
HeroRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
The OneRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
CollateralRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0