Series
Ratings
25
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0