Movies
Ratings
1400
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
Full TimeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Day for NightRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 3.5
My Dearest Fu BaoRated ★ 2.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0