Titles you rated
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5
SeenRated ★ 2.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Home for ChristmasRated ★ 3.0
Olaf PresentsRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 3.0