Movies
Ratings
284
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0