Movies
Ratings
205
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5