Movies
Ratings
16
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Farewell, My LovelyRated ★ 5.0