Movies
Ratings
517
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 1.5
The Storm RidersRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Ringu 2Rated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 2.5
The RingRated ★ 4.0
Horrible BossesRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 1.5
Born To SingRated ★ 3.0
PossessedRated ★ 2.0