Movies
Ratings
119
Extreme JobRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0