Movies
Ratings
14
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0