Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Initiation LoveRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5