Titles you rated
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5