Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.5