Movies
Ratings
114
TakenRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0