Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
GhajiniRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 2.5
My New PartnerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
As OneRated ★ 3.5
Cradle 2 the GraveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
A LoveRated ★ 2.5
On the RoadRated ★ 2.5