Series
Ratings
180
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The Potato LabRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EchoRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0