Titles you rated
About TimeRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 1.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
SilmidoRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
CubeRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5