Movies
Ratings
565
Pulp FictionRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5