Movies
Ratings
642
GattacaRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5- ObjectifiedRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5