Titles you rated
Hannibal RisingRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0