Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0