Series
Ratings
94- Banana Actually Season 1Rated ★ 1.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 1.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0