Movies
Ratings
451
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5