Series
Ratings
311
The Third CharmRated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Youth Over FlowersRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0