Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Larry CrowneRated ★ 4.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 4.0
Mean MachineRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
The Monuments MenRated ★ 3.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.5
OculusRated ★ 2.5
Bring It On AgainRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.0
Big StanRated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 3.0
StealthRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 3.5