Titles you rated
Life of PiRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0