Series
Ratings
55- Yoo Mi's RoomRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5