Titles you rated
Spy KidsRated ★ 4.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.5