Movies
Ratings
87
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 0.5