Movies
Ratings
463
Inside Out 2Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Beyond UtopiaRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
HungerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5