Series
Ratings
27
The Good DoctorRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0