Movies
Ratings
66
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.5