Series
Ratings
111
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0- Coffee HouseRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.5
Hotel KingRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 2.5- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 4.0