Movies
Ratings
44
Pacific RimRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
TedRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0