Titles you rated
Big Windup!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0