Movies
Ratings
316
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Honest Candidate 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.5