Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0