Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0- M&MRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0- DraculaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0