Series
Ratings
45
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5