Movies
Ratings
88
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5